Busy do Francji

już od 200 zł/os.

Tanie przewozy z Polski do Francji

+48 504 81 48 48

Wycieczki do Francji od 400zł

Busy z Francji do Polski

+48 504 81 48 48

Przewóz paczek do Francji

Paczki do Francji od 20 EURO

+48 504 81 48 48


Zwiedzaj 

Francję

z nami!!!

Bilety do Francji od 60 EURO

+48 504 81 48 48


Oszczędzaj kup bilet w dwie strony

Bilety w dwie strony 10% taniej

+48 504 81 48 48

www.polskafrancja.pl

Busy Polska Francja

Oferujemy przewozy na trasie Polska - Francja, w tym również podróż powrotną. Jesteśmy znanym i cenionym przewoźnikiem osobowym, dysponującym bogatą flotą pojazdów oraz licznymi rekomendacjami osób/firm, które skorzystały z naszych usług.

Busy do Francji, którymi przewozimy pasażerów są kompleksowo wyposażone w rozmaite udogodnienia, które zapewniają komfort i w pełni umilają czas podczas wielogodzinnej podróży. Wewnątrz pojazdów utrzymywana jest optymalna temperatura, bez względu na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz. Ważnymi elementami wyposażenia busów są zamontowane telewizory, podnóżki dla odciążenia zmęczonych nóg oraz siedzenia z możliwością regulacji oparcia.

Paryż Łuk triumfalny

Przejazdy do Francji są bezpieczne, gdyż przykładamy dużą wagę do sprawności technicznej naszych pojazdów, dokonując regularnych przeglądów. 

Dodatkowo warto wspomnieć o profesjonalnej kadrze kierowców, którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia do przewozu osobowego, ale przede wszystkim dysponują wieloletnim doświadczeniem. Ich zadaniem podczas jazdy jest nie tylko prowadzenie pojazdu, ale również odpowiednie reagowanie na potrzeby Klientów. Oczywiście podczas każdej podróży kierowca ma swojego zmiennika, z którym dzieli się obowiązkami i dzięki któremu może oderwać się od monotonii jazdy. Staramy się podejmować wszelkie możliwe przedsięwzięcia, mające na celu dążenie do najwyższej jakości obsługi Klienta. Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu podczas podróży.