Busy do Francji

już od 200 zł/os.

Tanie przewozy z Polski do Francji

+48 504 81 48 48

Wycieczki do Francji od 400zł

Busy z Francji do Polski

+48 504 81 48 48

Przewóz paczek do Francji

Paczki do Francji od 20 EURO

+48 504 81 48 48


Zwiedzaj 

Francję

z nami!!!

Bilety do Francji od 60 EURO

+48 504 81 48 48


Oszczędzaj kup bilet w dwie strony

Bilety w dwie strony 10% taniej

+48 504 81 48 48

www.polskafrancja.pl

Busy Polska Francja

busy do Francji Luwr

Marzysz o podróży do pięknej i słonecznej Francji, ale nie masz pojęcia, który środek transportu będzie najodpowiedniejszy? Wielu podróżujących wybiera loty samolotem, ale ceny biletów są bardzo wysokie. Niektóry decydują się na jazdę samochodem, która jest bardzo niebezpieczna i mało komfortowa. Na szczęście jest jeszcze jedno rozwiązanie. Busy do Francji, które są w ofercie naszej firmy. Jakie są plusy tej sytuacji?

Pierwszym z nich jest to, że nasze busy do Francji są nowoczesnymi i bardzo komfortowymi pojazdami. Każdy z nich wyposażony jest w klimatyzację, telewizję oraz regulowane siedzenia. Busy mają dużą pojemność załadunkową, dzięki czemu wszystkie bagaże zmieszczą się bez żadnego problemu. Każdy pojazd ma ważne badania techniczne.

Kolejnym plusem są niskie i atrakcyjne ceny tych przewozów. Niższy zakup biletów sprawi, że więcej pieniędzy możesz wydać na zwiedzanie i dodatkowe atrakcje. Zachęcamy do tego, aby śledzić oferty, ponieważ mamy różne okazje oraz promocje. Organizowane są specjalne oferty na drogę powrotną.

Warto pamiętać, że busy do Francji prowadzone są tylko przez doświadczonych kierowców. Każdy z nich ma ważne badania lekarskie. Jest to dla naszej firmy sprawa priorytetowa, ponieważ dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów.

Jeżeli planujecie podróż do Francji, zachęcamy do korzystania z usług naszej firmy, która ponad wszystko ceni komfort i bezpieczeństwo!


Telefon

+48 504 81 48 48

E-mail

bus@polskafrancja.pl

Twój adres email:
Adres początkowy.:
Adres docelowy:
Termin:
Ilość. osób:
Nazwa (np. Imię, Nazwisko):
Telefon kontaktowy:
Dodatkowe informacje:
Wyślij kopię na swój adres