Busy do Francji

już od 200 zł/os.

Tanie przewozy z Polski do Francji

+48 504 81 48 48

Wycieczki do Francji od 400zł

Busy z Francji do Polski

+48 504 81 48 48

Przewóz paczek do Francji

Paczki do Francji od 20 EURO

+48 504 81 48 48


Zwiedzaj 

Francję

z nami!!!

Bilety do Francji od 60 EURO

+48 504 81 48 48


Oszczędzaj kup bilet w dwie strony

Bilety w dwie strony 10% taniej

+48 504 81 48 48

www.polskafrancja.pl

Busy Polska Francja

Kursy i szkoły językowe we Francj.Ponad 200 milionów osób na całym świecie biegle posługuje się językiem francuskim. Chciałabyś być jedną z nich? Nie ma nic bardziej prostszego niż zapisanie się na intensywny kurs języka francuskiego. Jest on o tyle atrakcyjny, iż połączony jest wraz ze zwiedzaniem Francji czy innego państwa w którym wręcz dominuje język francuski. Taka metoda nauczania pozwoli przyswoić jak największą ilość materiału w jak najkrótszym czasie.

Dlatego można wyjechać na tak atrakcyjną wycieczkę podczas wakacji i doskonale połączyć odpoczynek z nauką. Efekty z pewnością będą bardzo widoczne podczas lekcji francuskiego prowadzonych w warunkach iście ekstremalnych. Mowa w tym wypadku o grupach zajęciowych, na które uczęszczają zarówno osoby o podstawowych jak i zaawansowanych umiejętnościach językowych. Dlatego dodatkowo aktywność dotycząca nauki języka obcego, w tym wypadku nauka francuskiego, wydaje się być bezcenna. Rodzice z pewnością będą zadowoleni z dwóch podstawowych powodów. Otóż kursy językowe we Francji dostępne są w ofercie w całkiem okazyjnych cenach, a bardzo często organizatorzy prezentują oferty w jeszcze bardziej promocyjnych cenach. Język francuski jest w czołówce najpopularniejszych języków na świecie - zajmuje bowiem drugie miejsce, tuż za językiem angielskim. W Europie jako język ojczysty francuski używany jest we Francji, Kanadzie, Belgii, Szwajcarii. W Afryce jest to często główny język urzędowy. Jak widać przyda się on podczas podróży w każdy zakątek na Ziemi. Zrozumienie języka francuskiego będzie o wiele łatwiejsze w przypadku dogłębnego poznania kultury i historii państw francuskiego. Dla dzieci będzie to na pewno niezapomniane przeżycie i swoista przygoda życia.

Pozna ono mnóstwo zagranicznych przyjaciół. Ponadto przekona się na własnej skórze o ogromnej gościnności francuskich rodzin względem turystów. Niewielka odległość Francji i Polski z pewnością ukoi bezgraniczną tęsknotę Państwa pociechy. Proszę się nie martwić, gdyż długość kursów jest różnorodna - począwszy od 2 tygodni a skończywszy na okresie jednego roku.
ŻYCIE WE FRANCJI

prace sezonowe

zarobki przy pracach akordowych

nawet 2000 euro/mc

francjA 35 godzinny tydzień pracy

minimalna pensja 1 458 euro, plus benefity za pracę w godzinach nadliczbowych,

 od 25% do 50% za nadgodziny

PRZEWOZY DO FRANCJI

PRZEWOZY DO POLSKI

BUSY DO FRANCJI

BUSY DO POLSKI

BUSY DO PARYŻA