Busy do Francji

już od 200 zł/os.

Tanie przewozy z Polski do Francji

+48 504 81 48 48

Wycieczki do Francji od 400zł

Busy z Francji do Polski

+48 504 81 48 48

Przewóz paczek do Francji

Paczki do Francji od 20 EURO

+48 504 81 48 48


Zwiedzaj 

Francję

z nami!!!

Bilety do Francji od 60 EURO

+48 504 81 48 48


Oszczędzaj kup bilet w dwie strony

Bilety w dwie strony 10% taniej

+48 504 81 48 48

www.polskafrancja.pl

Busy Polska Francja

Wiele osób bardzo często podróżuje z Polski do Francji - w skali roku są to nawet kilkakrotne przejazdy na zbliżonej długości trasie. Wydając na jednorazowy przejazd około 200-300 złotych, w ciągu roku może się nazbierać naprawdę duża suma. Oczywistym jest, że warto oszczędzać na podróżach wybierając transport osobowy do Francji za pomocą minibusów.


Przewozy minibusami


Korzystając z przewozów minibusami można skorzystać z ciekawych rabatów dla stałych klientów, obniżających o kilka procent i tak już atrakcyjne cenowo przejazdy. Busy do Francji są atrakcyjniejsze cenowo i czasowo niż przewozy różnymi autokarami. Można na nich zaoszczędzić od kilkunastu do około stu złotych za przejazd! Wszystko zależy oczywiście od długości trasy.


Przewozy do Francji busami są bardzo atrakcyjne, jeśli chodzi również o czas przejazdu. Jako że zabierają ze sobą niewielką liczbę pasażerów, również i częstotliwość przystanków jest mniejsza. 


Oszdzędzaj czas i pieniądze.


To znacząco obniża  czas podróży o kilka godzin w stosunku do przewozów autokarowych z dużą liczbą pasażerów. Gdy jeździ się za granicę kilka razy do roku, tych kilka godzin zaoszczędzonych na jednej podróży robi naprawdę dużą różnicę. Znacząco podwyższa to również komfort przewozu.


 

www.polskafrancja.pl

Przewozy międzynarodowe busami to tanie i bardzo praktyczne rozwiązanie. Busy odjeżdżają z wielu różnych miejscowości w Polsce, i to niemal codziennie. Dzięki temu można w bardzo łatwy sposób dopasować swoje indywidualne plany oraz dalszy plan podróży obejmujący na przykład inne środki transportu, do planu przewoźnika. 


Planowanie pdróży

Obecnie busy do Francji są najpopularniejszym i najczęściej polecanym sposobem transportu międzynarodowego. Trasa ta jest na tyle długa, że wymaga zapewnienia odpowiedniego komfortu podróżującemu, jednak na tyle krótka, że nie ma potrzeby wydawać pieniędzy na samolot. Kilkanaście godzin w podróży szybkim, a przy okazji naprawdę tanim busem, jest zdecydowanie najlepszą opcją. Najczęściej wybierają ją osoby pracujące we Francji lub jeżdżące tam z innych powodów, czy to zawodowych, czy osobistych.